موفقیت مالی


چگونه سود کمتری بابت بازپرداخت اقساط به بانک بدهیم

چگونه سود کمتری بابت بازپرداخت اقساط به بانک بدهیم

با توجه به اینکه بانک ها بابت وامی که به شما می دهند مبلغ زیادی را بابت سود آن که بر اساس فرمول سود مرکب محاسبه می شود دریافت میکنند و با توجه به اینکه وام های بانکی معمولا جزو بدهی های بد محسوب می شوند در این مقاله راه هایی را برای کاهش این سود به شما معرفی می کنیم .

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق

خلاصه کتاب علم ثروت یا موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق نوشته والاس ولتز . يك ماده اوليه داراي فكر وجود دارد كه همه چيز از آن ساخته شده است. اين ماده در حالت اوليهاش درفواصل مياني جهان نفوذ كرده و آنها را پر ميكند.يك انديشه روي اين ماده اوليه، چيزي را كه به وسيله آن انديشه تجسم شده است، به وجود ميآورد.

قوانین ثروت

قوانین ثروت

آنچه افراد ثروتمند می دانند ما نمی دانیم و کارهایی انجام می دهند که ما انجام نمی دهیم و ذهنیت خاص و اعمال و قوانین رفتاری خاص را دنبال می کنند . این قوانین آن افراد را از سایرین جدا می کند. در این مقاله قوانین افرادثروتمند در اختیارتان قرار میگیرد تا بتوانید ثروتمند یا ثروتمندتر شوید.

فرمول ساده ثروتمند شدن

فرمول ساده ثروتمند شدن

کاملاً ساده است.هر آنچه را که باید در مورد ایجاد ثروت بدانید فقط در دو جمله خلاصه می شود . ثروت ایجاد کردن ساده است و نیازی به شانس ، نبوغ یا ارتباطات ویژه نیست.نیازی نیست که بیش از حد در سمینارهای مالی آخر هفته شرکت کنید یا آخرین ترفندها و حیله های فروش شده توسط بازاریابان  را یاد بگیرید

تعریف ثروت چیست ؟  به چه کسی ثروتمند میگویند

تعریف ثروت چیست ؟ به چه کسی ثروتمند میگویند

اگر 10 نفر را به طور تصادفی در خیابان انتخاب کنید و از همه آنها سؤال کنید که آیا دوست دارند ثروتمند شوند ، احتمالاً همه 10 نفر بله بگویند. اما اگر از همان 10 نفر سؤال کنید که منظورشان از «ثروتمند شدن» چیست ، احتمالاً 10 جواب متفاوت خواهید گرفت

شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا و ثروت

شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا و ثروت

خواستن تنها به ثروت نمی انجامد . اما مشتاق ثروت بودن ، با ذهنیتی وسواس گونه و آنگاه برنامه ریزی دقیق و تدارک راههای رسیدن به هدف و در کنار همه اینها مداومت و پایداری در برابر سختی ها و مشکلات اسباب رسیدن به ثروت را برای شما فراهم میکند.